Başvuru

Haliç Goldenhorn Uluslararası Film Festivali & Film Market

Kısa Film Yarışma Başvuru Formu Uzun Metraj Yarışma Başvuru Formu

Türk sinemasının gelişimini teşvik etmeye, Uluslararası alanda tanıtımına katkıda bulunmaya ve kaliteli yapımların ülkemize gelmesine aracılık etmeyi amaç edinen Haliç Goldenhorn Uluslararası Film Festivali, Türk sinemasına yeni bir mecra kazadırmayı amaçlıyor.

Haliç Goldenhorn Uluslararası Film Festivali

Ulusal ve Uluslararası yarışmada, Uzunmetraj, Belgesel, Kısafilm kurmaca, Animasyon, Deneysel, Belgesel, Öğrenci ve Senaryo Projeleriyle Başvuruları kabul ediyor.

Haliç Goldenhorn Uluslararası Film Festivali

Son Başvuru 1 Kasım 2021
Bağımsız sinemanın korunması için, dünyadaki hikaye anlatmanın sanat ve gücünü sergilemek ve çeşitli kültürleri, görüşleri ve sohbeti paylaşmak için aracı oluyoruz.

Birçok topluluk ortağımızın desteği ile bağımsız sinemayı zengin, kültürel, ekonomik ve eğitsel varlık olarak sergiliyoruz.

Haliç Goldenhorn Uluslararası Film Festivali: Dünya sinemasını aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyor

Haliç Goldenhorn Film Festivali ve Pazarı, en büyük sinematik içerik, ekipman, kaynak ve İçerik üreticisinin en büyük üreticisi olan Türkiye’nin 1 haftalık mega etkinliği, İçerik Satıcıları, Alıcılar, Yapımcılar, Yönetmen Finansmanları ve Hükümetleri tek bir platformda bir araya getiriyor. Sizi katılmaya ve kendi kaynaklarınızı bulmaya, profesyonellere, şirketlere, ihtiyacınız olan fonlara bağlanmaya davet ediyoruz. Haliç Goldenhorn Film Festivali ve Pazarı, Konum Yöneticileri, Turizm Kurulları, devralma ve geliştirme yöneticileri, acenteleri, avukatlar, yönetmenler, distribütörler, En üst düzey medya hizmetleri platformları, festival direktörleri, finansörler, film komiserleri, yapımcılar, yazarlar, film fonları, film enstitüleri, stüdyolar, dünya basını, sinema ve televizyon endüstrisine hizmet veren herkes. Etkinlik, tüm film yapım birlikleri – STK ları ve Türkiye Sinema Genel Müdürlüğü tarafından destekleniyor.

Sinema endüstrisi için yeni bir mecra açıyoruz. ‘’FİLM MARKET’’
Türkiye’nin sinema endüstrisi, Dünyanın sayılı ekipman firmaları, Kiralama şirketleri, tedarikçiler, yapım şirketleri, yönetmenler, Akademisyenler ve sinema öğrencileri, filmleriyle ve yeni projelerle deneyimli yapımcılara, finansörlere, katılımcılara, film komisyonlarına film ve projelerini sunmak için burada olacaklar.

Haliç Goldenhorn film fest & market, bulunduğu coğrafi konumu itibari ile Dünya sinemaları Hollywood’un, Bollywood’un, Avrupa ve Asya Sineması, TV kanalları, bölgesel ve dünya sinemalarının temsilcileri bir araya gelip, bir hafta kaldıkları. bu sinematik mecrada Dünya sinema temsilcileriyle işbirliği kurarak vazgeçemeyecekleri bir festival & Film market olacak.

Haliç Goldenhorn Film Market’in ilk baskısı 3 milyon ABD doları işlem yapmayı hedefliyor. Katılmak, geçerli bir nedeniniz olduğu anlamına gelir

Bu yılki tema ÇEŞİTLİ! “İlk” yılımızda her şeyden biraz programlayacağız! Büyüdükçe ve ekranlarımıza her zamankinden daha fazla gözle, en iyi Drama, Komedi, Tür, Belgesel, Deneysel, Web / Diziler, Animasyon ve Öğrenci filmlerinizi gerçekten istiyoruz! Ayrıca Hollywood, Bollywood, Avrupa ve Asya Sineması ülkelerinin temsilcilerine ulaştığımız için gurur duyuyoruz.

Haliç Goldenhorn Film Festivali ve Pazarı, orijinal dili Türkçe olan filmler için uygulama indirimi sunuyor. Evet, Türk filmleri için, Filminiz orijinal dilinde ise, göndermeden önce lütfen bizimle iletişime geçin; Hem Haliç Goldenhorn Film Festivali gösterimleri hem de Film Pazarı için geçerli bir indirim kodu sunacağız. Kod için doğrudan bizimle iletişime geçin.

Cinsiyet veya ırktan bağımsız olarak tüm film yapımcılarının yaptığı filmlerin gösterilmesinden gurur duyan bir festivaliz. Herkesin bir şansı var ve programlama jürimiz dünya sinemasına uygun konularla aktif olarak film arıyor.